Kaymakam için veda yemeği

İkizce'ye geçen yıl Temmuz ayında Kaymakam olarak  atanan sn. Cihan Kayaalp yaptığı başarılı projelerle 1 yıl içinde kendinden söz ettirmeye başlattı. İkizce'ye geldiği ilk günden bu yana halkla iç içe olan ve İkizce'li vatandaşların sempatisini kazanan sn. Kayaalp tayinin çıkmasıyla birlikte eş ve dostlarıyla vedalaşmaya başladı.

 

İkizce ve çevreleri dahil birçok bölgede sevenleri bulunan Kayaalp için dün akşam Ünye'de bir iftar yemeği verildi. Bu iftar yemeğine çok sayıda katılım sağlandı. Yemek ardından söz alan İkizce Kaymakamı sn. Cihan Kayaalp  bu bir yıllık görev içersinde kendisine bu imkanları sunan tüm dostlarına teşekkür etti.
Konuşmasında 3 yıllık görev için İkizce'ye geldiğini ancak bazı sebeplerden dolayı görev yerinin değiştiğini dile getiren Kayaalp, 1 yıllık zaman içersinde gerçekleştirdikleri projelerle İkizce'nin daha etnik ve kültürel bir yapıya kavuştuğunun vurgusunu yaptı. İkizce'li hemşerilere ayrı ayrı teşekkür ederken gitmenin burukluğunu bir o kadarda memleketine yakın olmasının sevincini yaşadığını bildirdi. Yine bu iftar yemeğinde kendisini yanlız bırakmayan Çaybaşı Kaymakamına, Ünye Kaymakamına, Akkuş Kaymakamına, Ünye Cumhuriyet savcısına, Laleli Yardımlaşama ve Dayanışma Derneği Başkanı Rasim Demir ve diğer doslarınada gönülden teşekkür etti

 

WEB SİTEMİZE DESTEK OLMAK İSTİYORSAN SENDE PAYLAŞ....