Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun

Dernek Başkanımız Murat Temiz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısıyla Yayınladığı Mesajında, Birlik Ve Beraberlik Vurgusu Yaparak Şu İfadelere Yer Verdi;

“Demokrasi Ve Halk İradesiyle Taçlandırdığımız Cumhuriyetimiz, Türk Milletinin Sonsuz Varlığı İle İlelebet Devam Edecektir. Bugün, Her Zamankinden Daha Çok Sahip Çıkmamız Gereken Cumhuriyetimiz, Eşitlik, Özgürlük Ve Çağdaşlık İlkelerini Kapsamasının Yanında Büyük Bir Düşüncenin Ürünüdür. Bizler Bu Günlerin Sorumluları Olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin Ülkesi Ve Milletiyle Bölünmez Bütünlüğünü Korumak, Savunmak, Büyük Önder Atatürk’ün İnkılaplarıyla Aydınlanmış Yolda Emin Ve Güçlü Adımlarla İlerlemek Zorundayız. Bu Yolda Yürürken Asla Milli Değerlerimizden Ödün Vermemek Milli Birlik Ve Beraberliğimizi Yükseltmek Ve Bu Değerleri Yarınlara Sağlam Olarak Teslim Etmekle Görevliyiz.
Bu Duygu Ve Düşüncelerle, Başta Büyük Önder Atatürk’ü Ve Değerli Silah Arkadaşlarını, Canından Aziz Bildiği Vatanı İçin Kanlarını Bu Toprağa Dökmüş Şehitlerimizi Rahmet Ve Minnetle Bir Kez Daha Yad Ediyor Cumhuriyet Bayramımızın 92. Yıldönümünü Yürekten Kutluyorum” Dedi.

                                                           MURAT TEMİZ                 

 

WEB SİTEMİZE DESTEK OLMAK İSTİYORSAN SENDE PAYLAŞ....